Contemporary pro děti (Moderní výrazový tanec)

Moderní tanec je pro mne jakýkoliv estetizovaný pohyb, který provedeme s dynamikou a vložíme do něj sebe - své vědomí, svůj dech… Je to styl, ve kterém se můžou kombinovat veškeré taneční techniky, a to jak klasický balet, jazz, nebo konkrétně Graham styl, Limon a další. Mé hodiny jsou založeny na pochopení a prožití muziky, vyplnění prostoru pohybem, prodýchání, dynamice a posilování - budeme tančit na zemi, po diagonále, ale hlavně v prostoru. Základem lekce je tvoření krátkých kombinací, které procvičují různé svalové partie, flexibilitu, dýchání, rytmus, kreativitu a následné spojování kombinací do jednoho velkého celku - do choreografie. U dětí se specializuji na hravost v pohybu, choreografie vytváříme formou hry, improvizujeme – hrajeme si s pohybem.

Přihlaste své děti do kurzu, a dovolte mi předat jim své zkušenosti získané léty tančení v Národním divadle Brno pod vedením nejednoho světového choreografa! Těším se na ně!

Kurzy se dělí na pokročilosti: Začátečníci - Pokročilí

Contemporary pro děti (8 – 15 let) - Začátečníci

- Na hodině se seznamujeme s vlastním tělem a možnostmi, které máme. Učíme se pracovat s dechem, váhou vlastního těla, snažíme se vyplnit prostor svým pohybem a pracujeme na dynamice v pohybu. To vše děláme formou hry. V první pokročilosti kurzu je kladen důraz na správně zvládnutou techniku, bez které se tanečnice / tanečníci do budoucna neobejdou. Začínáme improvizovat.

- Tento kurz je určen pro dívky a chlapce ve věku 8 - 15 let, kteří nemají žádné zkušenosti s moderním tancem. Kurz je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny. 

- Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš rezervační systém, viz:

JARNÍ SEMESTR 2018:

KURZ od 6.2. v 17:00

 

Contemporary pro děti (Soutežní příprava)

- Tento kurz je určen pro dívky a chlapce ve věku 8 - 15 let, kteří chtějí v moderním tanci soutěžit. V kurzu se budeme zaměřovat na lepší zvládnutí moderních technik, budeme vytvářet choraografie, sóla, duety, skupiny. Podmínkou je navštěvování i úterní hodiny Contemporary - Děti (Z), dále je potřeba ke kurzu (po domluvě s lektorem) zajistit individuální přípravu.

- Tento kurz je určen pro ženy a muže, kteří mají zkušenosti s moderním tancem. Podmínkou je alespoň jeden semestr v contemporary začátečníci, nebo zkušenosti z dětství, případně jiných tanečních škol. Kurz není omezen věkem (18 – 99) a je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny.

- V tomto semestru není tato pokročilost vypsána. Výuka probíhá formou individuální přípravy.

O nás

Schola Artist je nové taneční studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem.

Chceme vám nabídnout to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno
+420 776 890 607
+420 739 433 844
info@studioartist.cz

č. bank. účtu: 2601195164/2010