O mně:

Jitka a Jirka spolu tvoří taneční pár a lektorskou dvojici vyučující brazilský zouk. Jejich taneční cesty se setkaly v roce 2016 a za tuto krátkou dobu se jim podařilo vytvořit již několik tanečních choreografií, se kterými se úspěšně prezentovali na českých i mezinárodních akcích. Oba je spojuje neuvěřitelné nadšení pro zouk a lambazouk, styly pocházející z Brazílie. Zároveň se oba stále vzdělávají i v jiných tanečních sférách od těch nejlepších lektorů, aby přinesli do svého tanečního stylu originalitu a kvalitní techniku provedení.

Jitka se ráda věnuje kromě zouku, lambazouku také kizombě, bachatě, salse, a dalším stylům, ze kterých čerpá inspiraci. Jako lektorka je energická, vtipná, důsledná, nebojí se lidi potrápit správnou technikou, ale zároveň se snaží, aby lidi lekce bavila.

Jirka stejně jako Jitka usilovně pracuje na zlepšování svých tanečních i lektorských kvalit. Na hodinách se snaží vytvořit přátelskou atmosféru, zároveň chce však předat dostatek technických informací, které umožní studentům získat správné taneční návyky.


Taneční vzdělání:

Jitčin talent a smysl pro hudbu a taneční pohyb byl znatelný již od narození, avšak aktivně začala tančit v roce 2014, kdy objevila zouk, který ji uchvátil a již neopustil. Hned v následujícím roce již tvořila společně s jedním tanečním lektorem zouk-choreografii pro 10 páru, o rok později s jedním studentem další vystoupení pro 8 párů, a poté několik párových vystoupení s Jirkou. Velice rychle se učí novým dovednostem, má chuť se zlešovat jako tanečnice i lektorka.

Jirka se začal aktivně věnovat tanci okolo roku 2015, účastnil se několika zoukových i lambazoukových choreografií a o rok později navázal spolupráci s Jitkou a tou dobou počínaje na sobě i on začal tvrdě pracovat.

Naše záliby:

Jitka je nadanou umělkyní a designérkou obuvi a oděvu. Vytvořila kolekci tanečních barefoot modelů obuvi, které od roku 2014 úspěšně reprodukuje a prodává i do zahraničí. Taneční obuv tvoří zákazníkům na míru, taktéž i taneční soutěžní kostýmy na pole dance, modernu a jiné styly. Kromě toho zbožňuje fantasy filmy, ráda kreslí a maluje, hraje volejbal, lyžuje a bruslí na kolečkových bruslích.
Jirka studuje aplikovanou matematiku (např. v letectví nebo mechanice). Rád vaří a o to raději i jí.  Nejraději experimentuje s asijskou kuchyní. Rád cestuje, nejen na taneční události, ale i na neobvyklá místa, která nejsou zaplavena turisty.

O nás

Schola Artist je  taneční studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem.

Chceme vám nabídnout to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Dřevařská 805/24
Brno, 60200

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Pavel Kolář Dis.

Dřevařská 805/24
Brno, 60200

IČO: 07064721

č. bank. účtu: 2301430767/2010