O mně:

Na gauči mě nehledejte…  
… aneb tanec a pohyb jsou krásnou a nedílnou součástí mého života.

Pokud si chcete zatančit, zacvičit, naučit se něco nového a u toho si užít plno zábavy, jste tu na správném místě.

Mým cílem je Vás nejen něco nového naučit, ale hlavně Vám umožnit pocítit radost z každého pohybu a i sebemenšího pokroku. Za úspěšnou lekci považuji takovou, ze které kurzistky odcházejí s úsměvem na tváři, skvělým pocitem, ale i s kapkou potu na čele.

Ráda bych své zkušenosti nejen z Pole dance předala dál svým kurzistkám a ukázala jim tak kouzlo radosti z tance a seberealizace.

Přátelé o mně říkají, že jsem veselá, optimistická, bláznivá povaha, která je pro každou legraci a humor mi není cizí. A já s nimi naprosto souhlasím. :-)

Přes 15 let jsem se věnovala latinsko americkým tancům, od kterých jsem přešla k fitness cvičení a zdravému životnímu stylu. Touto cestou jsem se dostala až k Pole Dance, který mě uchvátil na první pohled i dotek, protože skvěle propojil všechny mé koníčky do jednoho.


Mé oblíbené motto:

„Není důležité být dokonalý…. Ale každým dnem být lepší než včera.“

 

Koncept mých lekcí:

POLE FITNESS:

Vhodné pro všechny nadšence, kteří si chtějí zábavnou formou zpevnit postavu a zvýšit svou sílu a fyzickou kondici na tyči i mimo ni. Zaměříme se postupně na všechny svalové partie - především ruce, bříško a zpevnění hýždí. .

Nebude chybět ani krátká fitness choreografie, kterou zvládne opravdu každý a je zaměřená především na zábavnou formu cvičení s tyčí i bez ní. Tak neváhejte a udělejte další malý krůček k lepšímu a vysportovanějšímu já! :)

 

DANCE CHOREO:

Jedná se o taneční formu Pole dance, kde je důraz kladen především na taneční prvky s tyčí i bez tyče. V lekcích se budeme učit krátké choreografie, které budeme tančit vždy na předem vybranou skladbu.

Že nejste tanečnice? Nevadí, právě proto jste tady. Choreografie bude vždy tvořena tak, aby ji zvládnul opravdu každý. Uvidíte, že i z jednoduchých tanečních prvků se dá udělat krásná choreografie, u které se budete cítit elegantní a svá. Přijďte zapomenout na všechny starosti a užít si hodinku dance choreo! :)

O nás

Schola Artist je novocirkusové studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem. Naše studio je s vámi již více jak 3 roky. Každoročně se u nás učí stovky klientů, převážně dětí v malých skupinách, tak abychom zajistili individuální přístup a kvalitu výuky.

Stále vám nabízíme to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Neužilova 686/4
Brno, 62500

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Pavel Kolář Dis.

Neužilova 686/4
Brno, 62500

IČO: 07064721

č. bank. účtu: 2301430767/2010