O mně:

Sport ke mně neodmyslitelně patří jako mé dlouhé blonďaté vlasy. Jsou to má poznávací znamení už od malička. Mou celoživotní lásku je sportovní gymnastika, akrobacie a tanec. Tyto oblasti mě baví propojovat v různých sportovních odvětvích, objevovat nové prvky a posouvat své schopnosti pořád dál. Jsem člověk, který nesnáší nudu a vše co dělá, tak dělá srdcem a s úsměvem na tváři. Možnost trénovat další sportovce a milovníky pohybu, je pro mě obrovskou výzvou, zábavou, smysluplnou a především naplňující prací. Nenávidím nudu a stereotyp, ale miluji úsměvy, vzájemnou komunikaci, podporu, zábavu a kreativní přístup k životu. Tohle všechno se budu snažit přinášet do mých lekcí. J

Nic není nemožné a v každém z nás dřímá neskutečná síla a energie netušených možností, takže neváhejte a pojďte ji společně se mnou objevovat právě na hoop, který je dokonalým propojením síly, tance, elegance, akrobacie a energie individuálního projevu, vyjádření emocí a vlastního uměleckého prožitku.

Koncepce lekcí:

Při tréninku se soustředím především na správnou techniku a provedení prvků, bezpečnost a individuální přístup k jednotlivým výkonostem a osobnostem v kurzu. Mou snahou je „nakazit“ ostatní úsměvem, nadšením a láskou k pohybu. Jedním z mých cílů je dělat lekce kreativní, zábavné s novými prvky, vazbami a těším se, na všechny společné nápady a inspiraci, kterou mi přinesete.

Intenzivní warm-up a protažení těla, po kterém následuje posilování, na vybudování svalů pro větší schopnosti a jistotu u prováděných prvků. V další části lekce je opakování prvků a vazeb z minulých lekcí. U začátečníků seznamování s kruhem, úchopy, základní závěsy, posilování na kruhu, roztáčení kruhu, výstupy do kruhu a basic prvky v kruhu. Dále také budování rovnováhy na kruhu a zpevňování středu těla. Většina prvků u začátečníků je orientována na spodní část kruhu.  Následuje výuka nových prvků, kombinací a vazeb. Ve vyšší pokročilosti začínáme propojovat vazby na hudbu, zkoušíme párové prvky a nové vazby na horní části a roztočeném kruhu se zapojením i vázání kruhu. Toto je nejkreativnější část lekce, takže se velice těším na inspiraci, kterou mi přispějete, protože cílem je, abyste měli radost všichni a dělali věci, které Vás baví, zajímají a nebojíte se je vyzkoušet a pokořit. Koncepci hodiny tedy můžeme takto vytvářet do jisté míry společně. Nakonec ještě závěrečný stretching a s úsměvem a vyplavenými endorfiny domů, nebo na nějakou další lekci. J

Sportovní historie:

  • Synchronizované plavání (6 let)
  • Sportovní gymnastika(20 let ->)
  • Akrobatický Rock ´n´roll(6 let)
  • Jazz a moderndance(7 let ->)
  • Párová akrobacie(2 roky ->)
  • Aerialsilk
  • Aerialhoop
  • Bodyworkout trenér -crossfit, tabata, kruhové tréninky, posilování s vlastní vahou(4 roky ->)
  • Trenér sportovní gymnastiky a sokolské všestrannosti(8 let ->)
  • Muzikálová tanečnice (4 roky ->)

O nás

Schola Artist je  taneční studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem.

Chceme vám nabídnout to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Dřevařská 805/24
Brno, 60200

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Pavel Kolář Dis.

Dřevařská 805/24
Brno, 60200

IČO: 07064721

č. bank. účtu: 2301430767/2010