Balet pro děti

Klasický balet je základem pro všechny styly tance. Tento tanec čerpá z několika set let staré historie, je pevně spjat s klasickou hudbou a jeho lekce obohatí vaše děti nejenom tělesně, ale i duševně. Základem lekcí je práce na správném postavení těla, které je v dnešní době tak zanedbávané, a vaše děti ho tak potřebují. Dále se společně zaměříme na správné dýchání a budeme postupně posilovat všechny svalové skupiny. Po úspěšném zvládnutí základů se spolu zaměříme na ladnost pohybu, objasníme si pojem dynamika a začneme cviky spojovat do delších kombinací, tanců. Ve vyšších pokročilostech se budeme učit klasické variace (sólové části z klasických baletů).

Kurzy se dělí na pokročilosti: Začátečníci - Pokročilí

 

Balet děti (7 – 14 let) - Začátečníci

- V tomto kurzu začínáme cvičit na zemi, vysvětlíme si několik cviků, které dětem při správném a pravidelném cvičení velmi pomohu do každodenní pohody, budou jim zvyšovat rozsah, rovnat záda a celkově velmi pomohou k samotnému kurzu. Dále se na hodinách zaměříme na dokonalé pochopení základů, naučíme se několik kombinací u baletní tyče, skoky které nám posílí nohy a naučí nás vnímat rytmus. Koncem kurzu začneme cvičit v prostoru, bez držení tyče.

- Tento kurz je určen pro dívky a chlapce, kteří nemají žádné zkušenosti s klasickým baletem, ve věku 7 – 14 let. Kurz je ideální k doplnění další činnosti, například gymnastiky, krasobruslení a dalších.

- Chcete-li vaše dítě přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš rezervační systém

JARNÍ SEMESTR 2018:

KURZ od 5.2. v 15:00

 

Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte kontaktovat lektora kurzu.

O nás

Schola Artist je nové taneční studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem.

Chceme vám nabídnout to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno
+420 776 890 607
+420 739 433 844
info@studioartist.cz

č. bank. účtu: 2601195164/2010