Kizomba

Kizomba je krásný a smyslný párový tanec! Pochází z Angoly, ale dnešní podoba kizomby je ovlivňována řadou dalších hudebních a tanečních stylů. Kizomba se stala velmi populárním tancem například v Paříži, velmi rychle se ale šíří po celém světě. Jakmile se ji člověk naučí, velmi snadno si ji zamiluje!

 

 

Na kurzu se naučíte základní kizombové kroky a variace. Pochopíte specifické principy vedení a následování v kizombě, abyste si ji mohli zatančit na tančírnách a kizombových „party". Ukážeme si, jak v kizombě vnímat a vyjadřovat hudbu. Budeme také pracovat na tom, jak se při ní správně hýbat, zapracujeme na izolacích těla a holky se naučí pro kizombu typický styling, při kterém krásně rozvlní své boky.

 

- Tento kurz je určen primárně pro páry, můžou se lae hlásit i samostatně ženy a muži, kteřé nemají žádné zkušenosti s výše uvedenými tanečními styly. Kurz není omezen věkem (18 – 99) a je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny. 

- Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš rezervační systém, viz:

JARNÍ SEMESTR 2018:

KURZ - ÚT - 20:45

O nás

Schola Artist je nové taneční studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem.

Chceme vám nabídnout to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno
+420 776 890 607
+420 739 433 844
info@studioartist.cz

č. bank. účtu: 2601195164/2010