Akrojóga / AcroYoga

 

Akrojóga je fyzická praxe kombinující prvky jógy, párové akrobacie a dotekové terapie. Správné a bezpečné provedení pozic a přechodů vyžadují sílu, flexibilitu, ale také důvěru obou – jak báze, tak letce. Naše lekce jsou koncipované tak, aby budovaly a posilovaly  každý z těchto aspektů a nabídly tak svým praktikantům komplexní a funkční obraz, a tak jim umožnily i samostatnou praxi.

Každá lekce začíná rozehřátím dynamickou lokomocí a pozdravy slunce. Následuje uvolnění a párová kalibrace. V hlavní části lekce jsou praktikanti seznamování nejprve s jednotlivými pozicemi (dle úrovně pokročilosti párů) a teprve poté s možnostmi přechodů mezi nimi. Na konec lekce přichází zasloužené uvolnění a partnerská masáž.

Úvodní lekce se nese v duchu seznámení se s lektory a účastníky kurzu, zjištění individuální úrovně pokročilosti a představy účastníků (a párů), seznámení s cílem kurzu a vysvětlení základních pozic a pravidel akrojógy.

Poslední lekce je věnována rekapitulaci a demonstraci toho, co se praktikanti doposud naučili.

 

Výstupem tohoto kurzu by mohla být tato krásně vyvážená a smyslná sestava:

Tato sestava je výzvou jak pro začátečníky, tak i pro středně pokročilé a obsahuje všechny základní prvky správné praxe akrojógy. Dle úrovně praktikantů lze tuto sestavu modifikovat oběma směry.

- Tento kurz je určen pro ženy i muže, kteří nemají žádné zkušenosti s jógou, je vchodný jak pro studenty, tak pracující a je vždy individuálně upraven podle šikovnosti skupiny.

- Chcete-li se přihlásit do kurzu, využijte, prosím, náš REZERVAČNÍ SYSTÉM.

PODZIMNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v září
 JARNÍ SEMESTR: začíná vždy 2. týden v únoru.

! V případě že si nevíte rady volejte, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. !

 

O nás

Schola Artist je novocirkusové studio. Jako lektoři v našich oborech čerpáme zkušenosti od roku 2011. Jsme průkopníky výuky Pole Dance dětí. Také jsme jako první propojili pole sport s klasickým baletem. Naše studio je s vámi již od roku 2017. Každoročně se u nás učí stovky klientů, převážně dětí v malých skupinách, tak abychom zajistili individuální přístup a kvalitu výuky.

Stále vám nabízíme to nejlepší, a to jak ve výuce, tak i vybaveností a dobrou atmosférou našich sálů.


Schola Artist
Hybešova 18, Brno

+420 776 890 607
+420 739 433 844

info@studioartist.cz

Ing. Lenka Kolářová

Neužilova 686/4
Brno, 62500

IČO: 01200232

č. bank. účtu: 2601195164/2010

Schola Artist s.r.o.

Hybešova 18
Staré Brno, 60200

IČO: 11936070

č. bank. účtu: 2402056444/2010